Zestaw pompy ciepła 9.5 / split

Zestaw pompy ciepła 9.5

Pompa ciepła powietrze - woda z konstrukcją Split z jednostką zewnętrzną i wewnętrzną do ogrzewania i podgrzewania wody użytkowej. Szczególnie odpowiednia do nowych budynków i domów o niskim poborze energii. Wysokie roczne parametry SCOP i COP dzięki dużemu parownikowi i regulowanemu w zakresie mocy kompresorowi inwerterowemu do efektywnej pracy pod częściowym obciążeniem.

Cechy / wyposażenie

• Maksymalna temperatura zasilania 55 °C z czynnikiem chłodniczym R410A
• Wbudowany regulator pompy ciepła FTC5 z czytelnym wyświetlaczem tekstowym
• Ze zintegrowanym fabrycznie podgrzewaniem kondensatu
• Monitorowanie energii za pomocą wbudowanego rejestratora ilości ciepła
• Praca w trybie chłodzenia przy temperaturze zewnętrznej od 10 °C do 46 °C

W komplecie
1 urządzenie zewnętrzne
1 Moduł wewnętrzny
1 karta SD

c99f8268d2358434e8d407e13678cb8a0_0_productgfx_f9f14a2ade99ddff16f540c2bcf01cf5 

 

 

 

 

Cyfrowy sterownik z czujnikiem temperatury pomieszczenia umożliwia wygodne wyświetlanie danych i sterowanie trybem ogrzewania oraz CWU. Przejmuje on ustawienia zadanych temperatur w pomieszczeniu. Ponadto umożliwia wybór trybu dziennego, trybu obniżania temperatury lub trybu programowanego. W połączeniu z regulatorem pompy ciepła może obsługiwać dwa obiegi grzewcze. Umożliwia korekcję temperatury zasilania obiegu grzewczego.

 

 

MELCloud należy do nowej generacji sterowników opartych na technologii chmury dla instalacji klimatyzacji i systemów grzewczych Mitsubishi Electric. MELCloud umożliwia łatwe sterowanie urządzeniami z poziomu urządzeń mobilnych.

 

Dostęp do urządzeń Mitsubishi Electric i ich sterowników jeszcze nigdy nie był tak prosty – teraz możliwy jest poprzez komputer, tablet oraz smartfon.

 

MELCloud obsługuje najnowsze rodzaje telefonów i tabletów poprzez dedykowane aplikacje dostępne w sklepach :
 

 

 

 

 

Zgrany zespół

W systemie split energia transportowana jest do budynku w postaci czynnika chłodniczego. W urządzeniu wewnętrznym, połączonym z jednostką zewnętrzną instalacją z czynnikiem chłodniczym, znajduje się płytowy wymiennik ciepła. Zasada działania split podnosi łączną efektywność systemu. Stanowi też lepsze rozwiązanie w przypadku większej odległości między urządzeniem wewnętrznym a zewnętrznym. Zależnie od mocy pompy ciepła długość instalacji pomiędzy jednostkami może wynosić do 75 m.

W warunkach szczególnego zapotrzebowania na moc grzewczą istnieje możliwość połączenia pomp ciepła w kaskady - w celu ich eksploatacji również w środowisku komercyjnym lub budynkach wielorodzinnych.

Technika inwerterowa umożliwia szybkie i precyzyjne osiągnięcie zadanej temperatury. Minimalizuje to konieczność późniejszych dodatkowych regulacji, minimalizuje duże wahania temperatury, a co za tym idzie także straty efektywności.

Dane techniczne

 

etykiety

     Dowiedz się więcej...

Ecodan

Ecodan
Pobierz (9 Mb)

*   według EN 14511 **   według EN 12102 *** w przeciętnych warunkach klimatycznych

MELCloudmobile_devices_hotelfernbedienung

Sterowanie z poziomu urządzeń mobilnych

MELCloud należy do nowej generacji sterowników opartych na technologii chmury dla instalacji klimatyzacji i systemów grzewczych Mitsubishi Electric. MELCloud umożliwia łatwe sterowanie urządzeniami z poziomu urządzeń mobilnych. Dostęp do urządzeń Mitsubishi Electric i ich sterowników jeszcze nigdy nie był tak prosty – teraz możliwy jest poprzez komputer, tablet oraz smartfon. MELCloud z monitorowaniem w trybie live i z tygodniowym zegarem sterującym zapewnia pełną elastyczność przy sterowaniu różnymi układami klimatyzacji i systemami ogrzewania Mitsubishi Electric za pomocą jednego urządzenia lub z jednego miejsca.

Więcej informacji na stronie www.melcloud.com