Montaż

Usługa montażu, dlaczego warto zlecić nam montaż pomp ciepła?

Instalacje pompy ciepła wykonujemy już od ponad 15 lat i posiadamy w tym zakresie bardzo bogate doświadczenie. Pracujemy szybko, terminowo i przede wszystkim solidnie. Każdy Klient, który korzysta z naszej oferty otoczony jest opieką. Zapewniamy obsługę posprzedażową, przeglądy i serwis.
Posiadamy zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy wykonają montaż profesjonalnie, szybko, czysto i solidnie.
Nasza oferta montażu obejmuje:
– dojazd do Klienta na terenie całego kraju
– profesjonalny montaż pomp ciepła w budynkach jednorodzinnych, wielorodzinnych, blokach, obiektach handlowych, halach, hotelach, restauracjach, pensjonatach oraz obiektach rozrywkowych
– uruchomienie pompy ciepła, przeprowadzenie testów poprawności działania
– przeszkolenie Klienta z zakresu obsługi urządzenia
Pompy ciepła firmy Mitsubishi Electric są jedynymi pompami powietrznymi na rynku, które działają w temperaturach sięgających poniżej -20 stopni C w technologii POWER INVERTER, wybierając pompę w technologii ZUBADAN mamy zagwarantowany zakres pracy sięgający do -28 stopni C bez uruchamiania grzałek elektrycznych !
Tylko odpowiednio przeliczone oraz wykonane instalacje mogą działać tak znakomicie.
Systemy pomp ciepła Ecodan w łatwy sposób można zainstalować w nowo powstałych, jak i starszych budynkach. Także ich konfiguracja oraz połączenie z istniejącą instalacją nie jest skomplikowane. Obsługa, zmiany ustawień i kontrola zainstalowanego systemu jest wyjątkowo prosta i wygodna.

 

• Sterowanie systemem pomp ciepła Ecodan może odbywać sie z poziomu urządzeń mobilnych - smartfona lub tabletu. Umożliwia to aplikacja Mitsubishi Electric MELCloud. Połączenie on-line możliwe jest dzięki adapterowi WiFi zainstalowanemu w module wewnętrznym. Warunkiem połączenia z systemem jest dostęp do internetu.
• Połączenie systemu pomp ciepła Ecodan z istniejącą automatyką budynkową możliwe jest dzięki adapterowi ModBus.
• Pompy ciepła Ecodan wyposażone są w slot do karty SD. Dzięki temu indywidualne ustawienia mogą zostać wprowadzone z poziomu komputera i następnie wgrane do systemu Ecodan. Dodatkowo karta SD umożliwia odczytanie danych na temat działania systemu z ostatnich 30 dni. Łatwa instalacja dzięki kompaktowej budowie Pompy ciepła powietrze-woda Ecodan firmy Mitsubishi Electric składają się zawsze z urządzenia wewnętrznego i zewnętrznego. Współpracują ze sobą w systemie Split. W obu przypadkach urządzenie zewnętrzne zasysa powietrze zewnętrzne przez jeden lub dwa (zależnie od wielkości konstrukcyjnej) wentylatory. Powietrze oddaje energię do czynnika chłodniczego, który przepływa przez parownik znajdujący się w urządzeniu zewnętrznym. Następnie, poprzez sprężanie w sprężarce, temperatura czynnika chłodniczego doprowadzana jest do poziomu wymaganego w układzie grzewczym.