Aktualności

31.05.2017 - INSTAL-CENTRUM w Szkocji !

W dniach 29.05.2017 - 31.05.2017 uczestniczyliśmy w zorganizowanym przez firmę Mitsubishi Electric wyjeździe do Szkocji. Odwiedziliśmy fabrykę urządzeń klimatyzacyjnych i pomp ciepła Mitsubishi Electric w Livingston. Dodatkową atrakcją podczas wyjazdu była wizyta w Glenkinchie distillery (destylarnia single malt whisky, mieszcząca się niedaleko Edynburga w Szkocji. Produkowany tutaj trunek jest jedną z trzech pozostałych, wciąż produkowanych Lowland whisky). Na wyjazd, którego celem było przede wszystkim zaprezentowanie fabryki urządzeń klimatyzacyjnych i pomp ciepła Mitsubishi Electric. W fabryce w Livingston mieliśmy okazję obejrzeć proces produkcji urządzeń klimatyzacyjnych i pomp ciepła Mitsubishi Electric. Na własne oczy przekonaliśmy się o najwyższych standardach towarzyszących produkcji urządzeń Mitsubishi Electric. Obejrzeliśmy etapy powstawania jednostek zewnętrznych do pomp ciepła ECODAN. Fabryka urządzeń Mitsubishi Electric (LES) w Szkocji jest jednym z czterech zakładów produkcyjnych firmy. Wszystkie pozostałe zakłady mieszczą się w Azji. Cały pobyt w doborowym towarzystwie bardzo miło wspominamy 🙂
 

24.04.2017 - INSTAL-CENTRUM Dealerem roku !

W dniach 20.04.2017 - 21.04.2017 uczestniczyliśmy w konferencji Partnerów Mitsubishi Electric 2017 zorganizowanej przez Mitsubishi Electric Polska w Hotelu Holiday Inn Warszawa/Józefów, bardzo miło jest nam poinformować o otrzymanym wyróżnieniu "Diamentowy Partner Mitsubishi Electric" - nagroda za największy wzrost sprzedaży pomp ciepła ECODAN w Polsce.
 

06.04.2017 - Międzynarodowe Targi Budownictwa

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk nr 39 i 15 na 51 Międzynarodowych Targach Budownictwa i Strefa Dobrych Wnętrz "TWÓJ DOM 2017"
Organizowane od 25 lat targi polsko-czesko-słowackie, to największe wydarzenie branżowe w Polsce południowej.
Tematem przewodnim edycji jest : Optymalny budynek energooszczędny.  
7-9 kwietnia 2017 Hala Pod Dębowcem, Bielsko-Biała.
E-bilet upoważniający do bezpłatnego wejścia - pobierz już dziś!
Dostępny już jest e-bilet upoważniający do bezpłatnego wstępu na 51 Międzynarodowe Targi Budownictwa i Strefę Dobrych Wnętrz "TWÓJ DOM 2017" które odbędą się w dniach 7-9 kwietnia 2017 r.Hala pod Dębowcem, Bielsko-Biała ul. Karbowa 26.